Prostředky na ochranu budov

Prostředky na ochranu budov: ochrana povrchů před povětrnostními vlivy a životním prostředím, zaručení komfortu a životnosti. 

 

Pro tento účel jsme vyvinuli různé produkty, které nabízejí optimální ochranu. Naše barvy a nátěry jsou vhodné pro aplikace štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí, pro rekreaci a renovaci. 

 

Povrchové úpravy určené na materiály jako je dřevo, hliník, ocel, sklo, plast, kámen, sádra, beton, keramika a moderní kompozity. 

Rhenocryl TL 30 - Impregnace

  Technický list

Vodou ředitelná, bezbarvá, bez zápachu, s velmi dobrým hloubkovým účinkem. Pro dřevo ve vnějším prostředí, balkony, obklady fasád, pergoly, stavební prvky, okna a dveře. Působí egalizačně pro následnou povrchovou úpravu, snižuje riziko tvorby fleků z důvodu různé savosti dřeva. Chrání proti dřevokazným houbám, plísním, zmodrání a škůdcům.

Rhenocryl TL 45 High Solid

  Technický list

Základní vodou ředitelná tenkovrstvá lazura pro dřevo ve vnějším prostředí – balkony, obklady fasád, stavební prvky. Tenkovrstvá lazura reguluje vlhkost ve dřevě, vysoká ochrana proti UV záření, šetrná k životnímu prostředí, je bez zápachu. V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenocryl FK 47 High Solid

  Technický list

Vrchní lazura tenkovrstvá pro povrchovou úpravu přesných i nepřesných stavebních dílců. Vhodná i pro přesné stavební dílce, jako jsou okna a dveře. Vodou ředitelná, dobře plní, vytváří tenkou vrstvu, umožňuje regulaci vlhkosti ve dřevě. Vysoká ochrana proti UV záření i díky pigmentaci. Šetrná vůči životnímu prostředí, bez zápachu. V odstínech přírodních dřevin.

Rhenocoll Decks

  Technický list

Tenkovrstvá vodou ředitelná lazura a impregnace v jednom. Bez chemické ochrany, pro dřeva ve vnějším prostředí bez kontaktu se zemí, pro podlahy ze dřeva a obklady ve vnějším prostředí, balkóny a terasy. Zejména vhodný pro tvrdé dřeviny. Dobře penetruje do dřeva, a to i díky pomalejšímu schnutí. Vysoká ochrana proti UV záření. Při styku s kůží neuvolňuje cizorodé látky, bez zápachu. Zvýrazňuje strukturu dřeva, nechá dřevo dýchat. Při dvou nátěrech poskytuje dostatečnou ochranu povrchu. Vhodný i pro následnou povrchovou úpravu tlakově impregnovaného dřeva. V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenocoll Lignocoat N 1.0

  Technický list

Středovrstvá vodou ředitelná lazura. Mezivrstva a konečná vrstva pro dřevo ve vnějším prostředí, zahradní domy, odřevění, balkony, obklady fasád, zahradní nábytek. Dřevo dobře nasytí a reguluje vlhkost dřeva a praskání z důvodu výkyvů vlhkosti. Výborná odolnost vůči působení povětrnosti. Dlouhodobá ochrana proti vlhkosti, působí egalizačně, je bez zápachu, šetří životní prostředí. Hodí se také velmi dobře, jako renovační nátěr. Ve vnitřním prostředí použitelná i bez základního nátěru. Dobré slévání povrchu možno natírat více vrstev. V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenodecor Semi Trans

  Technický list

Profi lazura na dřevo, rozpouštědlová, středněvrstvá pro vnitřní i vnější prostředí. Neobsahuje žádné biocidní látky. Chrání před vlhkostí a UV zářením. Testováno dle DIN 53160. Intervaly renovace až 8 let.

V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenodecor Semi Trans TIX

  Technický list

Středovrstvá rozpouštědlová lazura k širokému použití, husté konzistence, neodkapává, vhodná i pro natírání nad hlavou. Neobsahuje žádné biocidní látky. Ochrana proti vlhkosti a UV. Testováno dle DIN 53160. Intervaly renovace až 8 let.

V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenodecor Nova

  Technický list

Profi ochranná slabovrstvá rozpouštědlová lazura pro vnější prostředí. Neobsahuje žádné biocidní látky. Rychlé schnutí, odolná vůči povětrnosti. Intervaly renovace až 5 let.

V mnohých odstínech přírodních dřevin nebo bezbarvá.

Rhenodecor Holzöl

  Technický list

Olej na rozpouštědlové bázi s dekorativním účinkem. Ochrana a péče o terasy a dřevo v zahradě, odpuzuje vodu, umožňuje dýchání dřeva, zvýrazňuje strukturu dřeva.

Bezbarvý a v mnoha dalších odstínech přírodních dřevin.

Rhenocoll Karnauba Öl

  Technický list

Voskový olej na vodní bázi. Voskoolejové nátěry na bázi přírodního vosku pro dřevo v interiéru. Sametově hebké povrchy při velmi tenkém filmu, příjemná vůně. Vytváří velmi odolné povrchy odolné vůči oděru a otěru.

Bezbarvý a v mnoha odstínech přírodních dřevin.

Rhenocoll Decorwachs Karnauba

  Technický list

Vosková lazura na dřevo na bázi přírodního vosku, velmi tvrdý a odolný povrch. Pro dřevo v interiéru – nábytek, schody, parkety. Vytváří velmi odolný ochranný film – vhodný i pro velmi vlhké místnosti. Testováno dle DIN 53160 – vhodný i pro dětské hračky.

Bezbarvý a v odstínech mnoha přírodních dřevin.