Rhenocoll-Werk byl vyznamenán jako Inovativní lídr

Rhenocoll-Werk e. K. patří k inovativním lídrům německého středního stavu. Firma z Konkenu převzala od Ranga Yogeshwar, Prof. Dr. Nikolaus Franke a Compamedia ocenění top 100 inovátor, které je udíleno po 24. V nezávislém výběrovém řízení dokázala firma přesvědčit o svých inovativních procesech a inovačním úspěchu.

 Stáhnout PDF

Rhenocoll “Zdravá barva”

9/2019

Miliony tun barev se zpracovávají pro povrchovou úpravu dřeva pro exteriér i interiér. Přitom vstupují škodlivé látky a alergeny na chemické bázi do životního prostředí, do pracovních a obytných místností.

Firma Rhenocoll začala již před 15 lety hledat cestu, jak zabezpečit požadovanou ochranu dřeva a používat při tom přírodní látky, které nebudou zatěžovat životní prostředí.

Právě toto zaměření na produkty šetřící životní prostředí vyústilo do vývoje produktů s patentovanou ochranou se jménem Genseptoy GY 88 a výrobkové řady Gesundfarben („Zdravé barvy“).

Více info…

Rhenodecor

4/2019

Rozpouštědlová lazura na alkydopryskyřičné bázi, příjemné vůně, v mnohých odstínech přírodních dřevin. Vynikající hloubkové ukotvení nátěru a velmi dobrá ochrana proti UV.

 Stáhnout PDF

Rhenocryl

Systém povrchové úpravy pro dřevo ve vnějším prostředí a průmyslové zpracování.

 Stáhnout PDF

AQUA-Kompakt

Vodou ředitelný systém povrchové úpravy lazur na dřevo pro exteriér.

 Stáhnout PDF

Oleje a vosky

Oleje a vosky pro přirozenou a životnímu prostředí šetrnou povrchovou úpravu dřeva.

 Stáhnout PDF